Problemy z aktywacją konta
Jeśli po zarejestrowaniu się na forum nie otrzymałeś emaila z linkiem do potwierdzenia rejestracji konta skontaktuj się ze mną wysyłając email za pomocą formularza kontaktowego.

Poszukuję testerów maksymalnie odchudzonego Windows 10

Obecnie najnowsza w pełni działająca wersja systemu, która została wydana 29 lipca 2015 roku
Pobierz Windows 10
Awatar użytkownika
BadGerOS
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: pn 29 kwie 2024, 10:35
Podziękował: 3 razy
Kontakt:

#21 Re: Poszukuję testerów maksymalnie odchudzonego Windows 10

Nieprzeczytany post autor: BadGerOS »

falloutboy pisze: czw 23 maja 2024, 14:10 Przetestowałem na Dell Wyse 3040 - działa, trzeba oczywiście nagimnastykować się ze sterownikami i opcją kompresji. Dell Wyse 3040 posiada 2 GB ram i 8 GB pamięci SSD. Działa zaskakująco dobrze, stabilnie. Jestem zaskoczony działaniem i płynnością.
Jeśli masz problem z instalatorem to screena możesz wysłać na maila [email protected]
falloutboy
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw 09 maja 2024, 11:16
Podziękowano : 2 razy

#22 Re: Poszukuję testerów maksymalnie odchudzonego Windows 10

Nieprzeczytany post autor: falloutboy »

BadGerOS pisze: pt 24 maja 2024, 08:06
falloutboy pisze: czw 23 maja 2024, 14:10 Przetestowałem na Dell Wyse 3040 - działa, trzeba oczywiście nagimnastykować się ze sterownikami i opcją kompresji. Dell Wyse 3040 posiada 2 GB ram i 8 GB pamięci SSD. Działa zaskakująco dobrze, stabilnie. Jestem zaskoczony działaniem i płynnością.
Jeśli masz problem z instalatorem to screena możesz wysłać na maila [email protected]
Ale kto powiedział, że ja miałem problem? :D

Jedyna rzecz, to brak pulpit zdalnego, w kolejnej wersji przywróć klient RDP - bo to bardzo przydatna rzecz. VNC jest dobry, ale po RDP można używać kart inteligentnych, pendriveów itd.

Sam system działa bardzo płynnie i stabilnie.
Jak dodasz RDP to będę w 100% zadowolony
falloutboy
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw 09 maja 2024, 11:16
Podziękowano : 2 razy

#23 Re: Poszukuję testerów maksymalnie odchudzonego Windows 10

Nieprzeczytany post autor: falloutboy »

Potestowałem obie wersje na VirtualBox i Dell Wyse 3040,
po instalacji sterowników mogę powiedzieć, że wszystko działa.

Brakuje aplikacji "podłączenie pulpitu zdalnego", ewentualnie usługa RDP również mile widziana.
Na słabszym sprzęcie lepiej działa Chrome niż Firefox, może warto dodać również instalkę chrome w wersji online?
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Musisz być zalogowany, aby opublikować odpowiedź

Utwórz konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Mając konto moesz zakładać własne tematy i subskrybować interesujące cię wątki
To nic nie kosztuje i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się