Problemy z aktywacją konta
Jeśli po zarejestrowaniu się na forum nie otrzymałeś emaila z linkiem do potwierdzenia rejestracji konta skontaktuj się ze mną wysyłając email za pomocą formularza kontaktowego.

Ankieta na temat używanych przeglądarek internetowych

Rozmowy na prawie każdy temat

Z jakiej przegląarki internetowej korzystasz i dlaczego?

Google Chrome
1
13%
Mozilla Firefox
4
50%
Brave Browser
0
Brak głosów
Opera
0
Brak głosów
Microsoft Edge
2
25%
Vivaldi
0
Brak głosów
Apple Safari
1
13%
Inne (napisz w komentarzu)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
matrix72001
Udziela się
Udziela się
Posty: 41
Rejestracja: wt 27 lip 2021, 16:26
Rozwiązany: 2
Lokalizacja: Konstantynopol
Podziękował: 1 raz
Podziękowano : 6 razy
Kontakt:

#1 Ankieta na temat używanych przeglądarek internetowych

Nieprzeczytany post autor: matrix72001 »

Cześć, przychodzę do was z ciekawym pomysłem ankiety na rozluźnienie tego forum, zachęcam do głosowania i wzięcia udziału w konwersacji poniżej na poniższy temat ankiety.
rav
Udziela się
Udziela się
Posty: 32
Rejestracja: pn 18 mar 2024, 13:13
Podziękował: 4 razy

#2 Re: Ankieta na temat używanych przeglądarek internetowych

Nieprzeczytany post autor: rav »

Nie akceptuję nic poza Firefoxem, chociaż czasem ten przyprawia o ból głowy... Na komórce brak wygodnego zarządzania hasłami, trochę lepiej jest na komputerze choć i tak trzeba się naklikać, żeby uporządkować 200-300 haseł. Menedżer pobierania jest strasznie prymitywny ale przynajmniej działa łącznie z automatycznym wznawianiem. Pobrałem wczoraj 2 iso linuxa (7 GB) przy zrywającym połączeniu i po kilkukrotnych wznowieniach sumy kontrolne plików się zgadzają ku mojemu miłemu zdziwieniu.
Synchronizacja to rewelacja. Przez wiele lat miałem opory, żeby puszczać w sieć moje hasła i ręcznie kopiowałem konfigurację między systemami. Dopiero niedawno przekonałem się do tego i korzystam na codzień. Mam te same ustawienia po wpisaniu jednego hasła nie tylko pomiędzy trzema systemami ale i pomiędzy różnymi wersjami przeglądarki na tym samym systemie.
No i jeszcze - last but not least - klonów do wyboru i koloru: Icecat, Waterfox, Librewolf... 🤭😁
Awatar użytkownika
Don Vito
Moderator
Moderator
Posty: 134
Rejestracja: pt 29 sty 2021, 17:10
Rozwiązany: 2
Lokalizacja: Wa-wa
Podziękował: 8 razy
Podziękowano : 12 razy
Kontakt:

#3 Re: Ankieta na temat używanych przeglądarek internetowych

Nieprzeczytany post autor: Don Vito »

Od lat używam firefoxa. Miał swoje gorze czasy, ale to już chyba ma za sobą. Co do haseł to można je eksportować do pliku XML. Z pobieraniem tak jak pisał @rav ;)

To co piszę to moja opinia lub moje zdanie. Nikogo nie zmuszam do zgadzania się z nim.
Awatar użytkownika
matrix72001
Udziela się
Udziela się
Posty: 41
Rejestracja: wt 27 lip 2021, 16:26
Rozwiązany: 2
Lokalizacja: Konstantynopol
Podziękował: 1 raz
Podziękowano : 6 razy
Kontakt:

#4 Re: Ankieta na temat używanych przeglądarek internetowych

Nieprzeczytany post autor: matrix72001 »

Szanuje za Firefoxa ale dla mnie to relikt przeszłości. Działa wolniej niż przeglądarki oparte na Chromium, menedżer haseł to porażka- wystarczy wyczyścić przeglądarkę z plików tymczasowych by utracić synchronizację z kontem Firefoxa. To zart- bo taki Chrome na przykład nie wylogowyuje całkowicie z konta a import i zarządzanie hasłami jest o wiele wygodniejsze. Prywatne nie korzystam z menedżera haseł wbudowanego w przeglądarkę, a jedynie z Bitwardena z 2FA, przez co mogę korzystać z haseł na każdej przeglądarce beż konieczności przywiązywania się do jednej. W telefonie i na kompie korzystam z Edge'a, moim zdaniem bezkonkurencyjna przeglądarka. Świetna integracja z AI i ekosystemem Windows, darmowy VPN, i darmowe nagrody za korzystanie z Binga. Czasami również korzystam z mobilnego Firefoxa - jedyna przeglądarka na androida, która obsługuje rozszerzenia. Chrome rzuciłem kilka lat temu i już do niego nie wróciłem.
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Musisz być zalogowany, aby opublikować odpowiedź

Utwórz konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Mając konto moesz zakładać własne tematy i subskrybować interesujące cię wątki
To nic nie kosztuje i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się