Problemy z aktywacją konta
Jeśli po zarejestrowaniu się na forum nie otrzymałeś emaila z linkiem do potwierdzenia rejestracji konta skontaktuj się ze mną wysyłając email za pomocą formularza kontaktowego.

Problem z wysuwającym się kalendarzem, kiedy klika się na pole z zegarem w pasku zadań.

Najnowsza wersja okienek, która została zaprezentowana 5 października 2021.
Pobierz Windows 11
Awatar użytkownika
vitos
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pn 02 paź 2023, 09:44

#1 Problem z wysuwającym się kalendarzem, kiedy klika się na pole z zegarem w pasku zadań.

Nieprzeczytany post autor: vitos »

Czy u kogoś z Was występuje problem w Windows 11 22H2 lub 23H2 z wysuwającym się kalendarzem, kiedy klika się na pole z zegarem w pasku zadań (prawy dolny róg ekranu)? Na świeżej instalacji kalendarz ładnie się wysuwał, a po jakimś czasie klikam lewym w pole zegara, kalendarz przestał się wysuwać. Po lewo-kliku po prostu nic się nie dzieje. W Windows 10 nigdy nie było z tym problemów. Powiecie, że pierdoła, ale dla mnie akurat dosyć przydatna funkcja, gdyż często muszę posiłkować się kalendarzem i terminami. Próbowałem stosować rozwiązania (resetowanie aplikacji poczta-kalendarz), ale bez sukcesu.
Być może ktoś się już z takim błędem spotkał. Jeśli tak, i udało się problem rozwiązać, to będę wdzięczny za hinta.
Dzięki
autor: matrix72001 » śr 04 paź 2023, 22:49
Nie bardzo wiem co masz na myśli, w Windows 11 domyślnie kalendarz może być ukrywany, naciśnij ten przycisk aby go przywrócić.

Obrazek
Idź do posta
Pozdrawiam
Witold Tosta
Awatar użytkownika
WinISO
Administrator
Administrator
Posty: 619
Rejestracja: pt 15 sty 2021, 20:01
Rozwiązany: 8
Lokalizacja: WinISO
Podziękował: 28 razy
Podziękowano : 24 razy
Kontakt:

#2 Re: Problem z wysuwającym się kalendarzem, kiedy klika się na pole z zegarem w pasku zadań.

Nieprzeczytany post autor: WinISO »

Możliwe, że aktualizacja coś zepsuła.
Tutaj masz kilka podpowiedzi https://answers.microsoft.com/en-us/win ... 393f980292
WinISO.pl - Baza polskich wersji systemów Windows, Windows Serwer i MS Office
Windows Desktop - Windows Serwer - Windows Debloat - MS Office - Wersje Beta
Awatar użytkownika
matrix72001
Udziela się
Udziela się
Posty: 41
Rejestracja: wt 27 lip 2021, 16:26
Rozwiązany: 2
Lokalizacja: Konstantynopol
Podziękował: 1 raz
Podziękowano : 6 razy
Kontakt:

#3 Re: Problem z wysuwającym się kalendarzem, kiedy klika się na pole z zegarem w pasku zadań.

Nieprzeczytany post autor: matrix72001 »

Nie bardzo wiem co masz na myśli, w Windows 11 domyślnie kalendarz może być ukrywany, naciśnij ten przycisk aby go przywrócić.

Obrazek
Zablokowany