Problemy z aktywacją konta
Jeśli po zarejestrowaniu się na forum nie otrzymałeś emaila z linkiem do potwierdzenia rejestracji konta skontaktuj się ze mną wysyłając email za pomocą formularza kontaktowego.

Aktywacja Windows XP

Nazwa kodowa Whistler, wersja systemu z rodziny Windows NT oparta na jądrze NT firmy Microsoft. Zakończenie wsparcia 8 kwietnia 2014 r.
Pobierz Windows XP
Awatar użytkownika
Don Vito
Moderator
Moderator
Posty: 132
Rejestracja: pt 29 sty 2021, 17:10
Rozwiązany: 2
Lokalizacja: Wa-wa
Podziękował: 8 razy
Podziękowano : 12 razy
Kontakt:

#1 Aktywacja Windows XP

Nieprzeczytany post autor: Don Vito »

Informacja: Niestety strona przestała działać temat zostawiam jako ciekawostke, że była taka opcja. Jednak bedzie on zamknięty. Przynajmniej do czasu aż sie nie pojawi jakaś alternatywa.
Znalazłem stronkę ktora pozwala na aktywacje systemu Windows XP. Zresztą późniejszych systemów również. Nie znalazłem informacji na ten temat nigdzie w necie wcześniej więc dla potomnych zostawiam tutaj info jak to przeprowadzić ;)
  1. W okienku Aktywacja systemu Windows wybieramy Tak, chcę zadzwonić do przedstawiciela biura klienta, aby wykonać aktywację systemu Windows i klikamy Dalej.
  2. W następnym okienku wybieramy w sekcji Krok 1 region: Polska

    Obrazek
  3. Wchodzimy na stronę

    Kod: Zaznacz cały

    https://microsoft.gointeract.io/interact/index?interaction=1461173234028-3884f8602eccbe259104553afa8415434b4581-05d1&accountId=microsoft&appkey=196de13c-e946-4531-98f6-2719ec8405ce&Language=Polish&CountryCode=pl&CountryLanguage=PL&Click%20To%20Call%20Caller%20Id=+48508655771&startedFromSmsToken=68rW8Uq&sessionID=101215803&token=FON0Ls
    
  4. Wybieramy z ilu cyfr składa się nasz kod do podania w aktywacji telefonicznej. Dla Windows XP jest to 6 cyfr

    Obrazek
  5. Wpisujemy kod aktywacji telefonicznej który wyświetla się nam w okienku aktywacji w sekcji Krok 3 do formularza widocznego na stronie.

    Obrazek

    Obrazek
  6. Po sprawdzeniu poprawności podanego kodu (co może potrwać kilka, kilkanaście sekund) wyświetla nam się kolejny kod, który musimy wprowadzić w pola od A do G w sekcji Krok 4 (normalnie dyktował nam go bot telefoniczny)
  7. Postępujemy dalej zgodnie z informacjami widocznymi na ekranie komputera
  8. System zostanie aktywowany bez witaminek, cracków i innych takich. W sposób legalny ;)

To co piszę to moja opinia lub moje zdanie. Nikogo nie zmuszam do zgadzania się z nim.
Usunięty użytkownik 97

#2 Re: Aktywacja Windows XP

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 97 »

Ciekawe, czy taki Windows 10 czy 11 przejdzie aktywacje. ;) Ja tego nie będę sprawdzać, legalną kopie mam obu systemów.
Awatar użytkownika
WinISO
Administrator
Administrator
Posty: 609
Rejestracja: pt 15 sty 2021, 20:01
Rozwiązany: 7
Lokalizacja: WinISO
Podziękował: 25 razy
Podziękowano : 21 razy
Kontakt:

#3 Re: Aktywacja Windows XP

Nieprzeczytany post autor: WinISO »

Wszystko powinno być OK.
WinISO.pl - Baza polskich wersji systemów Windows, Windows Serwer i MS Office
Windows Desktop - Windows Serwer - Windows Debloat - MS Office - Wersje Beta
Awatar użytkownika
Don Vito
Moderator
Moderator
Posty: 132
Rejestracja: pt 29 sty 2021, 17:10
Rozwiązany: 2
Lokalizacja: Wa-wa
Podziękował: 8 razy
Podziękowano : 12 razy
Kontakt:

#4 Re: Aktywacja Windows XP

Nieprzeczytany post autor: Don Vito »

Informacja: Niestety strona przestała działać temat zostawiam jako ciekawostke, że była taka opcja. Jednak bedzie on zamknięty. Przynajmniej do czasu aż sie nie pojawi jakaś alternatywa.

To co piszę to moja opinia lub moje zdanie. Nikogo nie zmuszam do zgadzania się z nim.
Zablokowany