Problemy z aktywacją konta
Jeśli po zarejestrowaniu się na forum nie otrzymałeś emaila z linkiem do potwierdzenia rejestracji konta skontaktuj się ze mną wysyłając email za pomocą formularza kontaktowego.

Badanie satysfakcji użytkownika strony WinISO.pl

Zmiany i nowości na stronie głównej WinISO.pl
Awatar użytkownika
WinISO
Administrator
Administrator
Posty: 619
Rejestracja: pt 15 sty 2021, 20:01
Rozwiązany: 8
Lokalizacja: WinISO
Podziękował: 28 razy
Podziękowano : 23 razy
Kontakt:

#1 Badanie satysfakcji użytkownika strony WinISO.pl

Nieprzeczytany post autor: WinISO »

Co miała na celu ta ankieta?
Jakiś czas temu na stronie WinISO dostępna byłą ankieta, która miała na celu poznanie waszego zdania na tem tego jak postrzegacie samą stronę oraz jej funkcjonowanie. Sama ankieta trwałą niecały miesiąc i po tym czasie można chyba pokusić się o wyciągnięcie jakichś wniosków.

Wyniki i ich omówienie
W zasadzie komentowanie poszczególnych grafik jest chyba zbędne gdyż, jak to się mów, wszystko jet podane na tacy. Ale mimo wszystko postaram się omówić krótko każdy z wykresów.

Jak trafiłeś na tą stronę?
Obrazek
Tutaj trzej nie ma większego zaskoczenia. Główne źródło ruchu to wyszukiwarki, zwłaszcza Google co raczej nie powinno być zaskoczeniem. W końcu jest to najpopularniejsza z dostępnych wyszukiwarek. Zaskakiwać może fakt, że strona nigdy nie była w żadne sposób pozycjonowana ani reklamowana na innych stronach. Oczywiście nie jest tak, że strona stałą się popularna tak od razu. Już kiedyś o tym wspominałem. Czas w tym wypadku zrobił swoje i "już" po okołu dwóch latach strona zaczęła być widoczna na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania w Google.

Czy poruszanie się po stronie sprawiało jakiekolwiek problemy?
Obrazek
Szczerze mówiąc sądziłem, że tutaj spora część ludzi raczej będzie za tym aby zmienić wygląd strony na nieco bardziej nowoczesny. Jestem świadomy tego, że obecny szablon posiada wady. Zwłaszcza jeśli mowa o wersji mobilnej. A tymczasem spora część z Was uważa, że poruszanie się po stronie nie sprawa żadnych problemów co oczywiście bardzo mnie cieszy. Ale nie zmienia to faktu, że wygląd strony wymaga zmian. Pracuję nad tym ;)

Czy ilość reklam widocznych na stronie utrudnia poruszanie się po niej?
Obrazek
Jako, że strona utrzymuje się głównie z wyświetlania reklam chciałem się dowiedzieć, czy przypadkiem Google, bo to właśnie reklamy od Google są widoczne na stronie, nie umieszcza swoich reklam w dziwnych miejscach co może utrudniać poruszanie się po stronie. No i oczywiście czy samych reklam nie jest za dużo. Okazuje się, że ilość reklam nie wpływa na komfort użytkowania oraz poruszani się po stronie.

Prędkość Twojego łączą internetowego (w megabitach na sekundę)
Obrazek
Tutaj sprawa jest raczej oczywista i ma związek z kolejnym pytaniem, które było w ankiecie. Dzięki temu mogłem dowiedzieć się mniej więcej jak bardzo obciążone są serwery i jak to wpływa na prędkość pobierania plików. Jak widać rozkład prędkości jest raczej równomierny.

Z jaką prędkością obecnie pobierasz plik (w megabitach na sekundę)?
Obrazek
Tutaj sytuacja jest trochę zróżnicowana bo nieco ponad 20% w was pobiera pliki bardzo wolo - mniej niż 5Mb/s a kolejne ~20% z prędkością 10-50Mb/s co wydaje mi się raczej dobrym wynikiem. Oczywiście mogło by być lepiej ale niestety kolejny serwer a tym bardziej coś o szybsze dostępie np.: Amazon S3 w chwili obecnej nie są brane pod uwagę z racji kosztów (a przy S3 i obecnym poziomie transferu koszty tyłby by ogromne)

Czy prędkość pobierania jest zadowalająca?
Obrazek
Mimo iż około 20% z was pobierani pliki z najniższą prędkością okazuje się, że prawie 35% użytkowników jest zadowolona z prędkości pobrania plików. A to oczywiste bardzo dobra wiadomość.

Czy masz jakieś uwagi, wnioski lub propozycje zmian, które sprawią, że strona WinISO będzie jeszcze bardziej przydatna?
To pytanie było pytaniem otwartym. W głównej mierze pisaliście o tym, że strona jest fajna i przydatna. Pojawiło się kilka próśb o przywrócenie starszych wersji Windows 10. Dla tego między innymi pojawiły się one na stronie już jakiś czas temu.
Dla zainteresowanych lista udzielonych odpowiedzi poniżej

Kod: Zaznacz cały

nie
brak
amogus
sbnmjhdsdnhjhfdcghjhdsgjkhfdfgh
nic
joe mama
przydatna
nie mam zadnych uwag do strony
To nic nie wpłynie na szybkość strony, ale na wygląd strony jakos mi bardziej pasowało stare logo bazowane na windows xp,vista.7
ni
nie
nie 👍👍👍👍👍🫱🏽‍🫲🏾🫱🏿‍🫲🏻
Jest dobrze nawet bardzo dobrze jest to moja strona nr1 do pobierania windows'uw i nigdy nie było problemu brakuje tylko tego żeby były loga systemów obok linków 
Nie posiadam narazie żadnych uwag. Strona od momentu kiedy z niej kożystam jest bardzo dobrym źródłem
nie,winiso jest dobre takie jakie jest
Gdyby prędkość pobierania mogła by być trochę szybsza. Pozdrawiam M.M
nie
Jakbyscie dodali klucze produktow do windowsow
O wprowadzenie windows 10 insider edition
szkoda , że nie ma windows 10 1909
Strona jest idealna
Fajnie, jakby powstała strona z wersjami MacOS jako pliki DMG. Ułatwiłoby to życie. A WinISO jest super, zmieniajcie je tylko na lepsze.
Dzięki tej stronie naprawiłęm 20 laptopów i zarobiłem przy tym dla tego dziękuje twórcom że ją stworzyli
Naprawić szybkość pobierania plików, bo na chrome mi pokazuje że pobierze się za parę dni.
Nie mam żadnych uwag
może być jak jest
Przydały by się klucze produktów do wszystkich windows'ów
Fajno strona 10/10
Opcja pobierania za pomocą BitTorrent
Nie wiem ale może zmienić nazwy plików na bardziej wiadome co to jest naprzykład windows 8 pro to nazwij windows8pro to może trochę pomóc
Dziękuję!
Ogolnie strona mega fajna, ale moim zdaniem przydalo by sie jakies odswiezenie interfejsu poniewaz wygladem  wracamy do roku 2010. Poza tym milo sie z niej korzysta i jestem z wami od 4 lat, gdy tylko potrzebuje obrazu systemu. Pozdrawiam osobe ktora to czyta i zycze milego dnia  
Jakbyście dodali klucze do systemów to było by super
przydatna ta strona ponieważ są starsze systemy które są użyteczne do starszego komputera polecam stronę stronę przypadkowo trafiłem przy szukaniu windows 7 i windows xp bardzo przydatna strona 
Opis plików ISO
nie
świetne archiwum naprawdę przydatne pod wirtualne maszyny i starsze sprzęty
NIE
suoer
ni
Przydałyby się oryginalne pliki ISO dla Windows 10 z 2015 roku które umożliwiały aktualizację z Windows 7 i 8. 
Nie
"szkoda, że nie ma Windows 10 1909 version, ale to jedyna strona z polskim językiem
pobieram z niej różne pliki, ogólnie polecam"
nie
nie mam
ketrino.pl 
Wszystko jest super
ta strona to PETARDA...
Nie, strona już jest bardzo dobra i nie potrzeba zmian
"pobieram system z winisio potem nie wykrywa karty sieciowej
"
jest ok
Nie, nie mam żadnych zastrzeżeń 
niee jest okeyy 
bardzo dużo iso i dobrze działają.
Kiedy wróci newsletter?
chyba nie
Nie
"Jedyne moje zastrzeżenie dotyczące nawigacji:
Wersja mobilna strony ma dość nieintuicyjnie skonstruowany pasek boczny. Nie do końca zrozumiałem na początku że mogę przewijać te okienko paska bocznego w dół. Może jakieś dodanie prostej strzałki załatwiłoby sprawę?
Poza tym, świetna robota! Jakiś czas temu wpłaciłem dotację i jest to moja główna strona kiedy muszę pobrać ISO z Windowsem (Co na szczęście nie zdarza mi się często ale jednak :-P )"
Niektóre serwery hostingowe niestety pobierają się z prędkością mniej niż zadowalającą np. 2Mb/s
Kupcie Internet bruh
starsze wersje systemów np.: windows 10 19h2 itp
dodać link do pobrania Free download manaager Aby pobierać szybciej dany plik
usunięcie reklam i dodanie wszystkich buildów i bet windowsów
Tak
nie
brak uwag, strona i tak jest zajefajna
nie
oprawa graficzna ?
ulatwienie pobierania windows 10 bo troche trudno sie tam poruszac a tak to strona jest perfekcyjna
Strona jest świetna. Gratuluję!
Nie mam :)
Wiem, że nie istnieje Polska wersja językowa Windows Fundamentals for Legacy PCs lub została utracona, ale można by było dodać tutaj Angielską wersję językową tego systemu.
Wszystko gra. Żadnych uwag.
brakuje windowsa 7 home basic w wersji 64bit oraz brakuje iso windows embedded
"iso z linux i mac os
"
Wszystko ok.
nie
"hoho
"
Strona jest super 
Trochę mniej reklam. 
nie
jesli to mozliwe wiecej serwerow rozstawionych po polsce (dla ludzi z dobrym polaczeniem ale daleko od serwerow)
wciaz nie wiem gdzie mogę znaleźć informacje czym jest ver. N (musialem googlowac osobno)
fffffffffffffffffffffff
Więcej ISO!!!!!
Dodajcie do tej strony inne windowsy np. windows whistler, wersje beta memphis i longhorn i dystrubucje linuksa
nie
jeszcze nie wiem
super strona, polecam :-)
może iso do linuxa?
Nie, strona bardzo pomocna, nie raz już uratowała przysłowiowy tyłek
"Strona i działanie jest w porządku. Drobny problem to ze na niektorych smartfonach
trochę się rozjeżdża i niektóre elementy się zasłaniają."
nie
do strony nie mam nic ale do internetu i reklam
Nie, jest idealna, tak trzymać
"git
"
nie. wszystko ok
Nie
więcej windowsów
;)
prędkość pobierania jedynie, ale tak to czad :)
Nie.
Nie mam
mam nadzieje żę będzie fajnie (pisze z laptopa z windows xp service pack 3 home)
Serwer discord  był lepszą opcją komunikowania się społeczności niż forum
Dzięki za udostępnianie plików.
nie mam uwag, ponieważ strona jest bardzo czytelna i fajnie się po niej można poruszać
nie
BARDZO PRZYDATNE INFORMACJE, SZYBKO I PROSTO.....GRATULACJE
-
nie
Rzadko jesteśmy tu, lecz strony i informacje czytelne ssą dla nas  Pzdr. 
nie
nie
Nie, wzsystko na stronie działa szybko i dobrze.
większa prędkość pobierania, iso linuxów
nie jest fajna często z niej korzystam
Własne forum strony bardzo dobrze zaznaczone na stronie, żeby każdy widział, że coś takiego istnieje kiedy będzie potrzebować pomocy z zakresu IT.
Bardzo dobra strona
Bez uwag
Super by było gdyby serwery byływ polsce obecnie osiągam ok 500-600mbps na łączu 1000/1000, pobierając z polskich serwerow osiagam 850-900mb i może sumy kontrolne przy plikach, bo obecnie nie widzę
he he he
bardzo luks strona i niech sie trzyma dalej! Pozdrawiam właściciela
naprawcie pls żeby sie długo nie pobierało
Brak uwag strona jasna i czytelna jedyna taka 
Jest tak jak być powinno, nie mam zastrzeżeń, ani jakichkolwiek sugestii.
nie
Nie, strona spełnia wymagania, przynajmniej moje. :D
Mam jakiś ethernet i pokazuje speedtest że mam 1020mb/s ale na winiso.pl ściąga mi trochę wolniej ale nie przeszkadza 
Raczej wszystko jest okej. tylko poprawic pretkosc pobierania.
Office 2003 żeby miał iso zamiast Zip
Brak reklam, szybsze serwery, i starsze systemy Windows 
Ladniejsze wyglad strony wiecej animacji itp
Prędkość pobierania jest taka sama jak na innych witrynach. (ok. 2 Mb/s)
informacje o plikach iso przy wybieraniu wersji systemu(home/professional) jest mało przejrzysta
mogła by nowocześniej wyglądać
Nie satysfakcjonuje mnie prędkość pobierania z serwera waszej strony. Ja aktualnie mam bardzo dobry internet. A pobieranie jest bardzo słabe.
WinISO.pl - Baza polskich wersji systemów Windows, Windows Serwer i MS Office
Windows Desktop - Windows Serwer - Windows Debloat - MS Office - Wersje Beta
Usunięty użytkownik 503

#2 Re: Badanie satysfakcji użytkownika strony WinISO.pl

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 503 »

Ja właśnie trafiłem dzięki wyszukiwarce. Co do poruszania się po stronie oceniłem na 5, ilość reklam oceniłem na 5. Co do mb/s to prędkość łącza dałem na 100-200 mb/s, a prędkość pobierania na 50-100 mb/s. W pytaniu czy prędkość łącza jest zadowalająca dałem 4.
Awatar użytkownika
Dominik_M
Udziela się
Udziela się
Posty: 34
Rejestracja: wt 19 sty 2021, 19:03
Lokalizacja: Polska, Ostrołęka
Podziękował: 1 raz
Podziękowano : 4 razy
Kontakt:

#3 Re: Badanie satysfakcji użytkownika strony WinISO.pl

Nieprzeczytany post autor: Dominik_M »

W jakim miejscu był umieszczony link do tej ankiety? Bo niestety nie zauważyłem trwającej ankiety :(
Awatar użytkownika
WinISO
Administrator
Administrator
Posty: 619
Rejestracja: pt 15 sty 2021, 20:01
Rozwiązany: 8
Lokalizacja: WinISO
Podziękował: 28 razy
Podziękowano : 23 razy
Kontakt:

#4 Re: Badanie satysfakcji użytkownika strony WinISO.pl

Nieprzeczytany post autor: WinISO »

Było to wyskakujące okienko na stronie pobierania. Tak teraz sobie zdaję sprawę, że nie było to najlepsze rozwiązanie. Choć 1000 głosów to i tak sporo.
WinISO.pl - Baza polskich wersji systemów Windows, Windows Serwer i MS Office
Windows Desktop - Windows Serwer - Windows Debloat - MS Office - Wersje Beta
Awatar użytkownika
Auro :)
ISO Upload Team
ISO Upload Team
Posty: 14
Rejestracja: sob 01 sty 2022, 12:26
Lokalizacja: Polska, Chojnice
Kontakt:

#5 Re: Badanie satysfakcji użytkownika strony WinISO.pl

Nieprzeczytany post autor: Auro :) »

Ja nie mam reklam, kożystam z adblocka xd
Właściciel NSW link https://discord.gg/K2dUkeEsb5
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Musisz być zalogowany, aby opublikować odpowiedź

Utwórz konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Mając konto moesz zakładać własne tematy i subskrybować interesujące cię wątki
To nic nie kosztuje i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się