Problemy z aktywacją konta
Jeśli po zarejestrowaniu się na forum nie otrzymałeś emaila z linkiem do potwierdzenia rejestracji konta skontaktuj się ze mną wysyłając email za pomocą formularza kontaktowego.

Brakujące funkcje po utracie wsparcia dla systemu

Premiera finalnej wersji Windows 7 odbyła się 22 października 2009. Wsparcie zakończyło się 14 stycznia 2020 r.
➜ Pobierz Windows 7
HezoY
Udziela się
Udziela się
Posty: 27
Rejestracja: pt 17 lut 2023, 19:45
Rozwiązany: 3

#1 Brakujące funkcje po utracie wsparcia dla systemu

Nieprzeczytany post autor: HezoY »

Witam, tak jak w tytule. Po utracie wsparcia Microsoftu z Windows 7, poznikały razem z tym niektóre funkcje, a najbardziej przydatna, potrzebna a czasami wymagana dla niektórych programów, czyli Windows Media Player. I pytanie brzmi, czy jest jakiś sposób/łatka/patch by przywrócić WMP (Windows Media Player) do pełnej funkcjonalności, pomimo utraty wsparcia dla całego windowsa 7? Szukałem chyba wszędzie w internecie, i każdy link jest przekierowywany do oficjalnej strony Microsoftu, i jeśli link prowadzi do tematu związanego z windowsem 7, jest on po prostu usunięty, albo automatycznie przekierowywuje mnie do Strefy Pomocy.
autor: HezoY » wt 28 lis 2023, 16:40
Nie ważne, jakimś "magicznym trafem" znalazłem aktualizacje Windows6.1-KB968211 która rozwiązała problem brakujących funkcji oraz samego WMP.
 i Dodano przez: WinISO
W ramach uzupełnienia poniżej wspomniane pliki aktualizacji.
Windows6.1-KB968211-x64-RefreshPkg.msu
Windows6.1-KB968211-x86-RefreshPkg.msu
Idź do posta
HezoY
Udziela się
Udziela się
Posty: 27
Rejestracja: pt 17 lut 2023, 19:45
Rozwiązany: 3

#2 Re: Brakujące funkcje po utracie wsparcia dla systemu

Nieprzeczytany post autor: HezoY »

Nie ważne, jakimś "magicznym trafem" znalazłem aktualizacje Windows6.1-KB968211 która rozwiązała problem brakujących funkcji oraz samego WMP.
 i Dodano przez: WinISO
W ramach uzupełnienia poniżej wspomniane pliki aktualizacji.
Windows6.1-KB968211-x64-RefreshPkg.msu
Windows6.1-KB968211-x86-RefreshPkg.msu
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Musisz być zalogowany, aby opublikować odpowiedź

Utwórz konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Mając konto moesz zakładać własne tematy i subskrybować interesujące cię wątki
To nic nie kosztuje i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się