Problemy z aktywacją konta
Jeśli po zarejestrowaniu się na forum nie otrzymałeś emaila z linkiem do potwierdzenia rejestracji konta skontaktuj się ze mną wysyłając email za pomocą formularza kontaktowego.

Aktualizacja KB5004237

Obecnie najnowsza w pełni działająca wersja systemu, która została wydana 29 lipca 2015 roku
Pobierz Windows 10
Delleg
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pn 12 gru 2022, 21:45

#1 Aktualizacja KB5004237

Nieprzeczytany post autor: Delleg »

Muszę przygotować obraz ISO bez aktualizacji KB5004237. Aktualizacja została wydana w lipcu 2021, natomiast obraz to Win10_20H2_v2_Polish_x64 wydany w październiku 2020. Jeśli dobrze rozumiem powinienem móc zaktualizować obraz to najnowszej wersji, ale z wykluczeniem tej wspomnianej aktualizacji.
  • Używam NTLite, a ten nie odnajduje tej aktualizacji podczas tworzenia własnego obrazu ISO, albo ja robię coś nie tak?.
  • Który z dostępnych obrazów na stronie WinISO nadawał by się najbardziej do tego?
  • Lub jak to najlepiej zrobić?
Awatar użytkownika
WinISO
Administrator
Administrator
Posty: 611
Rejestracja: pt 15 sty 2021, 20:01
Rozwiązany: 7
Lokalizacja: WinISO
Podziękował: 25 razy
Podziękowano : 21 razy
Kontakt:

#2 Re: Aktualizacja KB5004237

Nieprzeczytany post autor: WinISO »

Nie wiem dla czego NLite nie widzi tej aktualizacji. Dawno nie używałem tego programu.
A co do o razów na WinISO to najbardziej właściwym będzie ten wydany przed pojawieniem się tej aktualizacji.
Ewentualnie pozostaje ci ręczne pobranie wszystkich aktualizacji poza ta, której nie chcesz i dodanie ich do NLite i dobudowanie obrazu.
WinISO.pl - Baza polskich wersji systemów Windows, Windows Serwer i MS Office
Windows Desktop - Windows Serwer - Windows Debloat - MS Office - Wersje Beta
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Musisz być zalogowany, aby opublikować odpowiedź

Utwórz konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Mając konto moesz zakładać własne tematy i subskrybować interesujące cię wątki
To nic nie kosztuje i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się