Ziany i nowości - 30.04.2022

Zmiany i nowości na stronie głównej WinISO.pl
Awatar użytkownika
WinISO
Administrator
Administrator
Posty: 481
Rejestracja: pt 15 sty 2021, 20:01
Rozwiązany: 2
Lokalizacja: WinISO
Podziękował: 16 razy
Podziękowano : 15 razy
Kontakt:

#1 Ziany i nowości - 30.04.2022

Nieprzeczytany post autor: WinISO »

Forum jak widać nieco przycichło. Szkoda troszeczkę. Na szczęście serwer Discord działa i jakoś go ogarniam. Nie robię tego sam. Mam od tego ludzi ;)

Ale do rzeczy. Mamy nowy serwer pobierania. Teoretycznie wszystko powinno już działać choć w chwili kiedy piszę ten tekst (30.04.2022, 19:45) synchronizacja plików na serwerach wciąż trwa. Na szczęście pozostało niewiele do jej zakończenia. Nowy serwer powinien znacznie polepszyć komfort oraz przede wszystkim prędkość pobierania plików. Mam nadzieję, że będzie to zauważalna poprawa.

Od strony technicznej okazało się, że TrueNAS którego używam w domu potrafi synchronizować automatycznie pliki ze wskazanego folderu lokalnego i wysyłać je na serwer zdalny :ympray: . Znacznie ułatwi mi to pracę oraz zarządzanie plikami ISO na serwerach a jest ich już 4 i ręczne wysyłanie plików zajmowało nieco czasu. Teraz wszystko będzie działo się automatycznie :D
WinISO.pl - Baza polskich wersji systemów Windows, Windows Serwer i MS Office
Windows Desktop - Windows Serwer - Windows Debloat - MS Office - Wersje Beta
Usunięty użytkownik 97

#2 Re: Ziany i nowości - 30.04.2022

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 97 »

No to niech służy na długie lata. ;) Ostatnio nic nie pobierałem z obrazów, a z tego co pamiętam, była z tym lipa, zrywanie pobierania, niestabilne pobieranie, choć nie zawsze. ;) Może po zmianie serwera będzie lepiej, a nawet powinno być lepiej.
ODPOWIEDZ