Czy posiadasz jakieś Aktualizacje dla systemów linii 9x?

Pozostałe, starsze wersje systemów Windows: 2000, ME, NT 4.0, 98, 95, 3.1, MS-DOS
Orion90
Początkujący
Początkujący

#1 Czy posiadasz jakieś Aktualizacje dla systemów linii 9x?

Nieprzeczytany post autor: Orion90 »

Cześć użytkowniku

Czy posiadasz jakieś aktualizacje dla starszych systemów, szczególnie Windows 98 SE i Office '97? Chętnie zbiorę ich jak najwięcej. Mile widziane głównie wersje PL. Posiadam już jakby nieco łatek, w tym komponenty takie jak Windows Media Player 7, IE 6 SP1 i aktualizacje do nich, DirectX 9.0c z czerwca 2006. Znalazłem również .NET Frameworki ale z nich szczątki tylko odnalazłem, Visual C++ 2005 i Visual Basic 1-6 Runtimes - te niestety są w wersji EN. Mile widziane jak najwięcej aktualizacji, oficjalnie wydanych przez Microsoft w wersji PL. Lub też pomoc w ustaleniu, które EN działały w tamtych czasach idealnie na polskich systemach. A może uda mi się stworzyć mały projekt zawierający łaty.

Pozdrawiam
Orion90
Awatar użytkownika
P4Jn
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 14 razy
Podziękowano : 7 razy

#2 Re: Czy posiadasz jakieś Aktualizacje dla systemów linii 9x?

Nieprzeczytany post autor: P4Jn »

Cześć,

Sprawdzałeś program WSUS Offline Update? Ale tylko i wyłącznie starsze wersje, bo nowsze nie wspierają staroci, tj. starszych systemów.
Awatar użytkownika
WinISO
Administrator
Administrator
Rozwiązany: 2
Podziękowano : 15 razy
Kontakt:

#3 Re: Czy posiadasz jakieś Aktualizacje dla systemów linii 9x?

Nieprzeczytany post autor: WinISO »

Jeśli chodzi o same aktualizacje to może być bardzo ciężko bo mało kto będzie je posiadał. Co innego obrazy systemów. Te można już nieco łatwiej znaleźć.
WinISO.pl - Baza polskich wersji systemów Windows, Windows Serwer i MS Office
Windows Desktop - Windows Serwer - Windows Debloat - MS Office - Wersje Beta
Orion90
Początkujący
Początkujący

#4 Re: Czy posiadasz jakieś Aktualizacje dla systemów linii 9x?

Sprawdzałem. Najstarszy jaki znalazłem i tak jest na XP, może też 2000 ale dla starszych systemów na nic nie natrafiłem.
Awatar użytkownika
WinISO
Administrator
Administrator
Rozwiązany: 2
Podziękowano : 15 razy
Kontakt:

#5 Re: Czy posiadasz jakieś Aktualizacje dla systemów linii 9x?

Nieprzeczytany post autor: WinISO »

Orion90 pisze: wt 23 lis 2021, 09:28 Sprawdzałem. Najstarszy jaki znalazłem i tak jest na XP, może też 2000 ale dla starszych systemów na nic nie natrafiłem.
I może być, że już na nic nie trafisz, zwłaszcza jeśli będzis chicał cos po polsku.
WinISO.pl - Baza polskich wersji systemów Windows, Windows Serwer i MS Office
Windows Desktop - Windows Serwer - Windows Debloat - MS Office - Wersje Beta
Orion90
Początkujący
Początkujący

#6 Re: Czy posiadasz jakieś Aktualizacje dla systemów linii 9x?

Spokojnie. Jeśli ktoś będzie miał cokolwiek i chciał się podzielić to się kiedyś trafi. Zdaję sobie sprawę, że jest ciężko, skoro nawet w sieci nikt nie udostępnia. Angielskich znalazłem mnóstwo. Nie wiem czy wiecie ale zdarza się tak, ze jak zainstalujesz angielską wersję - albo się zmieni język fragmentu systemu albo nie będzie się chciał uruchomić. Coś tam się jeszcze kiedyś znajdzie.
ODPOWIEDZ